sobota, 26 marca 2016

Co czyta Okiem Lesbijki ? - Share Week 2016Share Week 


Share Week - Inicjatywa, w której pierwszy raz bierzemy udział. Od początku jednak  przypadła nam do gustu. Stworzona przez Andrzeja Tucholskiego - blogerzy polecają swoich ulubionych blogerów. 3 blogi, które czytamy, cenimy, za wszystko i za nic. Tylko trzy ze względu na zasady akcji. Przez wzgląd na cykl "Tęczowi w sieci" nie będziemy powtarzać blogów o tematyce Lbgt i skupimy się na ciekawych propozycjach spoza środowiska.


Rosaline 


Nasza pierwsza blogerka, którą od początku czytamy. Daje nam i pewnie nie tylko nam ogrom inspiracji. Cenimy nie tylko za bloga, autorka jest przy okazji bardzo sympatyczną osóbką, która nie szczędzi porad i wskazówek. Blog cenimy za: jasne i klarowne podejście do tematu, za życiowo, kobieco, we dwoje, domowo, feminizm. Co tu więcej się rozpisywać - zapraszamy do odwiedzenia i pozostania na dłużej.


Pani Miniaturowa 


Za to, że takie mamy powinny być. Sympatyczna osóbka, której bloga czytujemy często i częściej. Zawsze czeka na nas nowy, świeży artykuł. Lubimy jej sposób pisania, podejście do tematyki, która czasami jest bardzo trudna. Za humor i pewnego rodzaju ironię. Za artykuł, którym podbiła nasze serducha. Za to, że Pani Miniaturowa jest całkiem wielka.


Nieobiektywny.pl 


Jak sam tytuł wskazuje nieobiektywnie no bo jak pisać obiektywnie? Da się? zawsze gdzieś będą przebijać nasze poglądy. Całkiem nieobiektywnie, ale całkiem do rzeczy, a nawet jeśli "od" to ciekawie. Lubimy męskie pisanie, klarowne, proste, dobitne. Z humorem, ironią, zacięciem. Jasno, przejrzyście w szablonie, to samo w social mediach. Ta melancholia i zaduma również zachwyca. Krótko - lubimy.

6 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za polecenie, jest mi niesamowicie miło. :) Widzę doskonale się zgrałyśmy, też jesteście w moich typach. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za polecajkę ;)

  Jak to zwykłem mawiać. Każdy z nas jest subiektywny, bo ocenia daną materię i nie tylko materię przez pryzmat doświadczeń lub ich brak z nią. Stąd wynika nasza subiektywność czyli nieobiektywność. ;)

  Pozdrawiam
  Nieobiektywny ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O! I dla mnie się znalazło miejsce u Was, dziękuję bardzo za wyróżnienie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to się tylko martwię jak Andrzej ogarnie te wszystkie zgłoszenia. Nawet jeśli można zgłosić jedynie 3 blogi, to szykuje się w tym roku rekord, jeśli chodzi o ilość świetnych blogów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajrzałam, bardzo ciekawe blogi :D Najbardziej przydał mi do gustu blog Pani Miniaturowa- ale to moje subiektywne zdanie ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam ideę Share Weeka, kolejne trzy blogi to mojej listy czytelniczej!
  http://would-be-vikings.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń