poniedziałek, 6 czerwca 2016

Motywacja z plakatu - firma loview

Czy każdy z nas ma problemy z motywacja?


Nie wiem czy każdy ja jednak mam i to całkiem spore. Niby ciągle coś robię i motywuję się do kontynuowania postanowień to jednak często zdarza się, że każdorazowo muszę się do tego zmuszać. Przypominać sobie, że jeszcze to, tamto, że przecież mam siłę, czas i oczywiście ochotę. Nie zawsze jednak zmęczony pracą organizm zgadza się z moim poglądem, który próbuje mu zaserwować dodatkowe zadanie. Przekonuję się usilnie, że jeszcze nie czas na odpoczynek, najpierw wypełnię postanowienia. Niezależnie czy jest to nauka języka, czy wyjście na basen/ bieg, czasami są dni, kiedy ruszenie się z miejsca jest prawie niemożliwe. Z tego też powodu już od czasów liceum jednym z moich sekretnych metod były cytaty motywujące zapisane bądź powieszone gdzieś na widoku.
Takich małych sposobów mam całą masę, a jednak napisy i zdania, które otaczają mnie zewsząd, czy to z koszulek, kubków, czy z plakatów są dla mnie wyjątkowe, bo niezwykle skuteczne. Jak dochodzę do momentu, że któryś cytat, czy zdanie przestaje mnie inspirować, szukam kolejnych. Na szczęście zarówno koszulki jak i plakaty są przedmiotami, które można często zmieniać. Ściany w pokojach, pomieszczeniach też można często przemalowywać, albo naklejać nowe inspirujące fototapety. Kiedyś pisało się farbami, teraz można wszystko zamówić i pięknie dopracowaną dekoracja upiększyć swoje kąty.

Trafić we własny sposób motywacji - myloview


Wiedza o tym co Was dokładnie motywuje jest, moim zdaniem, jedną z najcenniejszych informacji o sobie samym. Podejrzewam, że słowa i zwięźle wyrażonej, krótkie hasła są jednymi z najbardziej skutecznych metod w ogóle. Dlatego pewnie ich wykorzystanie i dobranie jest jedną z najcenniejszych umiejętności jaką posiąść może dana osoba. Sprawić, żeby jej słowa, hasła inspirowały miliony. W dzisiejszym poście chcemy opowiedzieć Wam o firmie, która potrafi trafić wykorzystywanymi przez siebie hasłami w sedno. Jako, że obie mamy sentyment do mniejszych, bardziej kameralnych miejsc, jak właśnie stworzone od podstaw, rodzime firmy, pełne duszy. Często posiadają swoją indywidualną, wzruszającą i niezwykle motywującą historią. Pewnie dlatego robimy dla Was "Cykl Kobieta Potrafi", przecież nic tak nie inspiruje jak sukces osiągnięty własną, ciężką pracą. Wiele z takich pełnych pasji firm kierowanych jest przez ludzi młodych, energicznych i pełnych wiary w sukces. Właśnie jedną z takich firm jest myloview Zespół tworzący to przyjazne miejsce jest nieugięty w ciągłym wyszukiwaniu dla nas nowych pomysłów na przełamanie nudy, która zagościć może w naszych czterech ścianach. To właśnie dzięki nim lokum motywuje nas nowymi propozycjami płynących ze ścian motywów, czasami pięknych pejzaży czy innych ciekawych propozycji.


Nasze marzenia


To właśnie ich plakat, tekst motywuje nas do włożenia jeszcze więcej pracy, energii i pasji w osiąganiu zamierzonych celów i tym samym spełnianiu najskrytszych i najbardziej wymyślnych marzeń. Bo przecież "Dreams don't work unless You do". Dla nas Wy, Wasze emocje, Wasze szczęście i możliwość życia w szczęśliwych związkach, w kraju, którego prawo i obywatele szanują nasze prawo do życia w zgodzie ze sobą. Dlatego zawsze gdy boli nas wszystko, gdy chcemy odpuścić, przypominamy sobie patrząc na nasz plakat, że nic się za nas nie zrobi. To my wszyscy pracujemy na marzenie, żeby coraz większa ilość osób, rozumiała nasze środowisko bardziej. Żeby osoby nieprzekonane, zamknięte, zobaczyły w nas ludzi, nie jakąś tam zdehumanizowaną grupę, szarej masy, zboczonej, chorej i żyjącej gdzieś w podziemiach. Każdy z nas pracuje na to oddzielnie, to nasza odwaga do bycia sobą, do przełamywania stereotypów, do chodzenia za rękę, do mówienia o swojej orientacji otwarcie, bez kompleksu i myślenia, że jesteśmy gorsi, sprawia, że to też i Wy działacie dla naszych marzeń.

Mali

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz